контактный телефон  +38 067 700 66 92

Ласкаво просимо!

       
        З кожним роком збільшується популярність велосипеда та зростає кількість людей, що пов’язують свої інтереси та захоплення саме з цим видом активного відпочинку.
Чимало людей зупиняє свій вибір на шосейних та (або) гірських велосипедах (МТБ), що особливо радує – все більше з них віддає перевагу якісним велосипедам відомих виробників, споряджених сучасними компонентами.
Однак, для забезпечення тривалої та безвідмовної роботи всіх вузлів сучасного велосипеда необхідно його вчасно та правильно обслуговувати, а іноді також й ремонтувати. І якщо з поточним нескладним обслуговуванням і налаштуванням свого байка багато велолюбителів можуть впоратися самостійно, то для виконання цілої низки сервісних та ремонтних робіт необхідні як спеціальні професійні знання та навички, так і наявність  спеціалізованого обладнання та інструментів. Таким чином, рано чи пізно перед кожним велолюбителем постає проблема знайти механіка, який якісно та швидко виконає такі роботи, та поверне до ладу улюблений байк.

       
Вирішення цих питань візьме на себе наша веломайстерня в м.Києві – ми маємо достатньо знань, кваліфікації, досвіду та володіємо необхідною матеріально-технічною базою для якісного виконання широкого спектру робіт по сервісному обслуговуванню і ремонту велосипедів.