контактный телефон  +38 067 700 66 92

Інструменти та матеріали

Всі роботи з технічного обслуговування та ремонту виконуються з використанням професійних інструментів відомих у всьому світі виробників обладнання для велосипедних майстерень ParkToolVAR  та  CyclusTools.

              

Для обслуговування велосипедів та їх компонентів використовуються тільки цільові високоякісні мастила, масла, очисники та гальмівні рідини FinishLine, Shimano, ParkTool, VAR, LiquiMoly, Motul та інші.

Для заміни зношених деталей та ремонту вилок, амортизаторів, гальмівних систем й інших компонентів велосипеда використовуються оригінальні заводські запчастини та витратні матеріали, а також сумісні від альтернативних виробників (наприклад, продукція компанії Enduro / Real World Cycling ).

                     

Заміна промислових підшипників при ремонті шарнірів підвіски, втулок, кареток і педалей проводиться з використанням підшипників провідних європейських та японських виробників SKF, INA, SNR, Koyo, NTN і ін.

При необхідності виконання токарних/фрезерних робіт використовуються сучасні компактні токарно-гвинторізний та фрезерний верстати, що дозволяють виготовляти з з металу та пластмаси широкий діапазон виробів, що застосовуються в ремонті та обслуговуванні велосипедів.